EX-Siedlce Gdańsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ostatnie spotkanie

EX Siedlce Gdańsk 2:1 Potok Pszczółki
2017-06-11, 16:00:00
Gdańsk-Nowy Port ul Wyzwolenia 8
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
pauza2 EX Siedlce Gdańsk
Potok Pszczółki 7:1 Amator Kiełpino
Sporting Leźno 0:4 Gedania II Gdańsk
Osiczanka Osice 4:2 GKS II Kolbudy
GTS Mokry Dwór 2:0 GKS Żukowo
KS Sulmin 1:2 GLKS Różyny
Korona Cedry Małe 7:1 Wietcisa Skarszewy
pauza GTS Rusocin

Tabela ligowa

Najnowsza galeria

EX - Potok 11.06.2017
Ładowanie...

Terminarz 2016/2017

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2017-06-17 pauza GTS Rusocin 00:00
30  2017-06-17 Korona Cedry Małe 7:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
30  2017-06-17 KS Sulmin 1:2 GLKS Różyny zobacz ›
30  2017-06-17 GTS Mokry Dwór 2:0 GKS Żukowo zobacz ›
30  2017-06-17 Osiczanka Osice 4:2 GKS II Kolbudy zobacz ›
30  2017-06-17 Sporting Leźno 0:4 Gedania II Gdańsk zobacz ›
30  2017-06-17 Potok Pszczółki 7:1 Amator Kiełpino zobacz ›
30  2017-06-17 pauza2 EX Siedlce Gdańsk 17:00
29  2017-06-11 EX Siedlce Gdańsk 2:1 Potok Pszczółki relacja ›
29  2017-06-10 pauza Amator Kiełpino 00:00
29  2017-06-10 GTS Rusocin 1:4 Korona Cedry Małe zobacz ›
29  2017-06-10 Wietcisa Skarszewy 5:0 KS Sulmin zobacz ›
29  2017-06-10 GLKS Różyny 2:1 GTS Mokry Dwór zobacz ›
29  2017-06-10 GKS Żukowo 2:3 Osiczanka Osice zobacz ›
29  2017-06-10 GKS II Kolbudy 3:2 Sporting Leźno zobacz ›
29  2017-06-10 Gedania II Gdańsk pauza2 00:00
28  2017-06-04 pauza Korona Cedry Małe 00:00
28  2017-06-04 KS Sulmin 0:5 GTS Rusocin zobacz ›
28  2017-06-04 GTS Mokry Dwór 2:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
28  2017-06-04 Osiczanka Osice 2:5 GLKS Różyny zobacz ›
28  2017-06-04 Sporting Leźno 2:1 GKS Żukowo zobacz ›
28  2017-06-04 pauza2 GKS II Kolbudy 00:00
28  2017-06-04 Potok Pszczółki 1:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
28  2017-06-04 Amator Kiełpino 4:1 EX Siedlce Gdańsk zobacz ›
27  05/28/2017 pauza EX Siedlce Gdańsk 00:00
27  05/28/2017 Korona Cedry Małe 4:0 KS Sulmin zobacz ›
27  05/28/2017 GTS Rusocin 3:3 GTS Mokry Dwór zobacz ›
27  05/28/2017 Wietcisa Skarszewy 13:2 Osiczanka Osice zobacz ›
27  05/28/2017 GLKS Różyny 1:7 Sporting Leźno zobacz ›
27  05/28/2017 GKS Żukowo pauza2 00:00
27  05/28/2017 GKS II Kolbudy 4:4 Potok Pszczółki zobacz ›
27  05/28/2017 Gedania II Gdańsk 8:2 Amator Kiełpino zobacz ›
26  2017-05-21 EX Siedlce Gdańsk 1:5 Gedania II Gdańsk relacja ›
26  2017-05-20 pauza KS Sulmin 00:00
26  2017-05-20 GTS Mokry Dwór 1:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
26  2017-05-20 Osiczanka Osice 1:1 GTS Rusocin zobacz ›
26  2017-05-20 Sporting Leźno 1:4 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
26  2017-05-20 pauza2 GLKS Różyny 00:00
26  2017-05-20 Potok Pszczółki 3:0 GKS Żukowo zobacz ›
26  2017-05-20 Amator Kiełpino 5:0 GKS II Kolbudy zobacz ›
25  2017-05-13 pauza Gedania II Gdańsk 00:00
25  2017-05-13 KS Sulmin 0:5 GTS Mokry Dwór zobacz ›
25  2017-05-13 Korona Cedry Małe 7:1 Osiczanka Osice zobacz ›
25  2017-05-13 GTS Rusocin 0:2 Sporting Leźno zobacz ›
25  2017-05-13 Wietcisa Skarszewy pauza2 00:00
25  2017-05-13 GLKS Różyny 0:5 Potok Pszczółki zobacz ›
25  2017-05-13 GKS Żukowo 1:3 Amator Kiełpino zobacz ›
25  2017-05-13 GKS II Kolbudy 3:2 EX Siedlce Gdańsk zobacz ›
24  2017-05-28 EX Siedlce Gdańsk 1:1 GKS Żukowo zobacz ›
24  2017-05-06 pauza GTS Mokry Dwór 00:00
24  2017-05-06 Gedania II Gdańsk 5:1 GKS II Kolbudy zobacz ›
24  2017-05-06 Amator Kiełpino 0:1 GLKS Różyny zobacz ›
24  2017-05-06 Potok Pszczółki 0:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
24  2017-05-06 pauza2 GTS Rusocin 00:00
24  2017-05-06 Sporting Leźno 5:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
24  2017-05-06 Osiczanka Osice 3:0 KS Sulmin zobacz ›
23  2017-05-03 pauza GKS II Kolbudy 00:00
23  2017-05-03 GTS Mokry Dwór 0:5 Osiczanka Osice zobacz ›
23  2017-05-03 KS Sulmin 0:3 Sporting Leźno zobacz ›
23  2017-05-03 Korona Cedry Małe pauza2 00:00
23  2017-05-03 GTS Rusocin 1:3 Potok Pszczółki zobacz ›
23  2017-05-03 Wietcisa Skarszewy 6:0 Amator Kiełpino zobacz ›
23  2017-05-03 GKS Żukowo Gedania II Gdańsk 00:00
23  2017-05-03 GLKS Różyny 3:1 EX Siedlce Gdańsk zobacz ›
22  2017-04-30 EX Siedlce Gdańsk 1:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
22  2017-04-29 pauza Osiczanka Osice 00:00
22  2017-04-29 Amator Kiełpino 6:2 GTS Rusocin zobacz ›
22  2017-04-29 Potok Pszczółki 1:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
22  2017-04-29 pauza2 KS Sulmin 00:00
22  2017-04-29 Sporting Leźno 7:2 GTS Mokry Dwór zobacz ›
22  2017-04-29 GKS II Kolbudy 2:4 GKS Żukowo zobacz ›
22  2017-04-29 Gedania II Gdańsk 1:1 GLKS Różyny zobacz ›
21  2017-04-23 GTS Rusocin 1:2 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
21  2017-04-22 pauza GKS Żukowo 00:00
21  2017-04-22 Osiczanka Osice 3:2 Sporting Leźno zobacz ›
21  2017-04-22 GTS Mokry Dwór pauza2 00:00
21  2017-04-22 KS Sulmin 1:3 Potok Pszczółki zobacz ›
21  2017-04-22 Korona Cedry Małe 4:2 Amator Kiełpino zobacz ›
21  2017-04-22 GLKS Różyny 3:2 GKS II Kolbudy zobacz ›
21  2017-04-22 Wietcisa Skarszewy 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
20  2017-04-15 pauza Sporting Leźno 00:00
20  2017-04-15 GKS Żukowo 0:3 GLKS Różyny zobacz ›
20  2017-04-15 GKS II Kolbudy 2:7 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
20  2017-04-15 Gedania II Gdańsk 2:0 GTS Rusocin zobacz ›
20  2017-04-15 Amator Kiełpino 0:3 KS Sulmin zobacz ›
20  2017-04-15 Potok Pszczółki 6:1 GTS Mokry Dwór zobacz ›
20  2017-04-15 pauza2 Osiczanka Osice 00:00
20  2017-04-15 EX Siedlce Gdańsk 0:1 Korona Cedry Małe relacja ›
19  2017-04-08 pauza GLKS Różyny 00:00
19  2017-04-08 Sporting Leźno pauza2 00:00
19  2017-04-08 Osiczanka Osice 2:2 Potok Pszczółki zobacz ›
19  2017-04-08 GTS Mokry Dwór 2:3 Amator Kiełpino zobacz ›
19  2017-04-08 Wietcisa Skarszewy 8:0 GKS Żukowo zobacz ›
19  2017-04-08 GTS Rusocin 0:2 GKS II Kolbudy zobacz ›
19  2017-04-08 Korona Cedry Małe 5:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
19  2017-04-08 KS Sulmin 2:0 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
18  2017-04-02 EX Siedlce Gdańsk 4:2 GTS Mokry Dwór zobacz ›
18  2017-04-01 pauza pauza2 00:00
18  2017-04-01 GLKS Różyny 6:0 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
18  2017-04-01 GKS Żukowo 2:1 GTS Rusocin zobacz ›
18  2017-04-01 GKS II Kolbudy 0:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
18  2017-04-01 Gedania II Gdańsk 4:0 KS Sulmin zobacz ›
18  2017-04-01 Potok Pszczółki 1:1 Sporting Leźno zobacz ›
18  2017-04-01 Amator Kiełpino 0:1 Osiczanka Osice zobacz ›
17  2017-03-25 pauza Wietcisa Skarszewy 00:00
17  2017-03-25 GTS Rusocin 1:2 GLKS Różyny zobacz ›
17  2017-03-25 Korona Cedry Małe 1:1 GKS Żukowo zobacz ›
17  2017-03-25 KS Sulmin 3:3 GKS II Kolbudy zobacz ›
17  2017-03-25 GTS Mokry Dwór 2:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
17  2017-03-25 pauza2 Potok Pszczółki 00:00
17  2017-03-25 Sporting Leźno 5:3 Amator Kiełpino zobacz ›
17  2017-03-25 Osiczanka Osice 4:1 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
16  2017-03-18 pauza Potok Pszczółki 00:00
16  2017-03-18 Wietcisa Skarszewy 7:0 GTS Rusocin zobacz ›
16  2017-03-18 GLKS Różyny 1:3 Korona Cedry Małe zobacz ›
16  2017-03-18 GKS Żukowo 1:1 KS Sulmin zobacz ›
16  2017-03-18 GKS II Kolbudy 4:2 GTS Mokry Dwór zobacz ›
16  2017-03-18 Gedania II Gdańsk 2:2 Osiczanka Osice zobacz ›
16  2017-03-18 Amator Kiełpino pauza2 00:00
16  2017-03-18 EX Siedlce Gdańsk 1:8 Sporting Leźno relacja ›
15  2016-11-26 Wietcisa Skarszewy 4:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
15  2016-11-26 GLKS Różyny 12:0 KS Sulmin zobacz ›
15  2016-11-26 GKS Żukowo 0:1 GTS Mokry Dwór zobacz ›
15  2016-11-26 GKS II Kolbudy 2:4 Osiczanka Osice zobacz ›
15  2016-11-26 Gedania II Gdańsk 5:1 Sporting Leźno zobacz ›
15  2016-11-26 Amator Kiełpino 0:4 Potok Pszczółki zobacz ›
15  GTS Rusocin pauza 00:00
14  2016-11-19 Korona Cedry Małe 4:0 GTS Rusocin zobacz ›
14  2016-11-19 KS Sulmin 1:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
14  2016-11-19 GTS Mokry Dwór 2:4 GLKS Różyny zobacz ›
14  2016-11-19 Osiczanka Osice 1:1 GKS Żukowo zobacz ›
14  2016-11-19 Sporting Leźno 2:0 GKS II Kolbudy zobacz ›
14  2016-11-19 Potok Pszczółki 3:2 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
14  Amator Kiełpino pauza 00:00
13  2017-03-05 EX Siedlce Gdańsk 3:2 Amator Kiełpino relacja ›
13  2016-11-12 GTS Rusocin 0:3 KS Sulmin zobacz ›
13  2016-11-12 Wietcisa Skarszewy 2:0 GTS Mokry Dwór zobacz ›
13  2016-11-12 GLKS Różyny 10:4 Osiczanka Osice zobacz ›
13  2016-11-12 GKS Żukowo 2:2 Sporting Leźno zobacz ›
13  2016-11-12 Gedania II Gdańsk 3:2 Potok Pszczółki zobacz ›
13  Korona Cedry Małe pauza 00:00
12  2016-11-05 KS Sulmin 3:1 Korona Cedry Małe zobacz ›
12  2016-11-05 GTS Mokry Dwór 1:1 GTS Rusocin zobacz ›
12  2016-11-05 Osiczanka Osice 2:6 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
12  2016-11-05 Sporting Leźno 0:2 GLKS Różyny zobacz ›
12  2016-11-05 Potok Pszczółki 3:0 GKS II Kolbudy zobacz ›
12  2016-11-05 Amator Kiełpino 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
12  EX Siedlce Gdańsk pauza 00:00
11  2016-10-29 KS Sulmin pauza 00:00
11  2016-10-29 Korona Cedry Małe 5:0 GTS Mokry Dwór zobacz ›
11  2016-10-29 GTS Rusocin 2:1 Osiczanka Osice zobacz ›
11  2016-10-29 Wietcisa Skarszewy 3:0 Sporting Leźno zobacz ›
11  2016-10-29 GKS Żukowo 0:4 Potok Pszczółki zobacz ›
11  2016-10-29 GKS II Kolbudy 2:1 Amator Kiełpino zobacz ›
11  2016-10-29 Gedania II Gdańsk 5:3 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
10  2016-10-22 GTS Mokry Dwór 3:2 KS Sulmin zobacz ›
10  2016-10-22 Osiczanka Osice 1:3 Korona Cedry Małe zobacz ›
10  2016-10-22 Sporting Leźno 2:2 GTS Rusocin zobacz ›
10  2016-10-22 Potok Pszczółki 1:1 GLKS Różyny zobacz ›
10  2016-10-22 Amator Kiełpino 0:2 GKS Żukowo zobacz ›
10  2016-10-22 EX Siedlce Gdańsk 3:3 GKS II Kolbudy relacja ›
10  Gedania II Gdańsk pauza 00:00
2016-10-15 GKS II Kolbudy 1:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2016-10-15 GLKS Różyny 3:1 Amator Kiełpino zobacz ›
2016-10-15 Wietcisa Skarszewy 2:0 Potok Pszczółki zobacz ›
2016-10-15 Korona Cedry Małe 2:1 Sporting Leźno zobacz ›
2016-10-15 KS Sulmin 1:1 Osiczanka Osice zobacz ›
2016-10-15 GKS Żukowo 2:1 EX Siedlce Gdańsk zobacz ›
GTS Mokry Dwór pauza 00:00
2016-10-08 Osiczanka Osice 4:3 GTS Mokry Dwór zobacz ›
2016-10-08 Sporting Leźno 2:0 KS Sulmin zobacz ›
2016-10-08 Potok Pszczółki 5:2 GTS Rusocin zobacz ›
2016-10-08 Amator Kiełpino 1:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2016-10-08 Gedania II Gdańsk 5:0 GKS Żukowo zobacz ›
2016-10-08 EX Siedlce Gdańsk 2:4 GLKS Różyny relacja ›
GKS II Kolbudy pauza 00:00
2016-10-01 GTS Rusocin 0:3 Amator Kiełpino zobacz ›
2016-10-01 Korona Cedry Małe 1:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2016-10-01 KS Sulmin 4:2 zobacz ›
2016-10-01 GTS Mokry Dwór 1:2 Sporting Leźno zobacz ›
2016-10-01 GKS Żukowo 0:2 GKS II Kolbudy zobacz ›
2016-10-01 GLKS Różyny 2:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2016-10-01 Wietcisa Skarszewy 2:0 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
Osiczanka Osice pauza 00:00
2016-09-24 Sporting Leźno 5:1 Osiczanka Osice zobacz ›
2016-09-24 Potok Pszczółki 6:2 KS Sulmin zobacz ›
2016-09-24 Amator Kiełpino 3:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
2016-09-24 GKS II Kolbudy 0:2 GLKS Różyny zobacz ›
2016-09-24 Gedania II Gdańsk 2:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2016-09-24 EX Siedlce Gdańsk 1:2 GTS Rusocin relacja ›
GKS Żukowo pauza 00:00
2016-09-17 GLKS Różyny 3:1 GKS Żukowo zobacz ›
2016-09-17 Wietcisa Skarszewy 3:1 GKS II Kolbudy zobacz ›
2016-09-17 GTS Rusocin 0:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2016-09-17 KS Sulmin 1:3 Amator Kiełpino zobacz ›
2016-09-17 GTS Mokry Dwór 0:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2016-09-17 Korona Cedry Małe 1:3 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
Sporting Leźno pauza 00:00
2016-09-10 Potok Pszczółki 4:1 Osiczanka Osice zobacz ›
2016-09-10 Amator Kiełpino 5:0 GTS Mokry Dwór zobacz ›
2016-09-10 GKS Żukowo 1:5 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2016-09-10 GKS II Kolbudy 4:1 GTS Rusocin zobacz ›
2016-09-10 Gedania II Gdańsk 6:0 Korona Cedry Małe zobacz ›
2016-09-10 EX Siedlce Gdańsk 0:1 KS Sulmin relacja ›
GLKS Różyny pauza 00:00
2016-09-03 Wietcisa Skarszewy 3:2 GLKS Różyny zobacz ›
2016-09-03 GTS Rusocin 2:1 GKS Żukowo zobacz ›
2016-09-03 Korona Cedry Małe 1:2 GKS II Kolbudy zobacz ›
2016-09-03 KS Sulmin 4:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2016-09-03 Sporting Leźno 0:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2016-09-03 Osiczanka Osice 1:1 Amator Kiełpino zobacz ›
2016-09-03 GTS Mokry Dwór 6:1 EX Siedlce Gdańsk zobacz ›
pauza 00:00
2016-08-31 EX Siedlce Gdańsk 3:3 Osiczanka Osice zobacz ›
Wietcisa Skarszewy pauza 00:00
GLKS Różyny 3:1 GTS Rusocin zobacz ›
GKS Żukowo 1:1 Korona Cedry Małe zobacz ›
GKS II Kolbudy 3:1 KS Sulmin zobacz ›
Gedania II Gdańsk 5:0 GTS Mokry Dwór zobacz ›
Amator Kiełpino 3:3 Sporting Leźno zobacz ›
2016-08-28 Sporting Leźno 0:0 EX Siedlce Gdańsk relacja ›
2016-08-27 GTS Rusocin 0:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2016-08-27 Korona Cedry Małe 1:2 GLKS Różyny zobacz ›
2016-08-27 KS Sulmin 1:5 GKS Żukowo zobacz ›
2016-08-27 GTS Mokry Dwór 2:4 GKS II Kolbudy zobacz ›
2016-08-27 Osiczanka Osice 0:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
Potok Pszczółki pauza 00:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-09-07 Wisła Tczew 8:0 EX Siedlce Gdańsk zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-28 Polonia Gdańsk EX Siedlce Gdańsk 18:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Treningi

Trenujemy:

wtorek godz. 20.00 obiekt Jaguara Gdańsk - Kokoszki ul. Budowlanych

czwartek godz. 20.00  obiekt Jaguara Gdańsk - Kokoszki ul. Budowlanych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty

Prezes - Jarosław Kujawski: jkujawski@oditk.pl, tel. 601649535

Trener - Szymon Chrostowski: szchrostowski@gmail.com,

tel. 517774714

Akademia Piłkarska EX Siedlce Gdańsk - Łukasz Witek: exsiedlce@op.pl,  tel. 502371288

Akademia Piłkarska EX Orunia/Przymorze-Jacek Puzyr: jacekpuzyr@gmail.com, tel.602382071   

Sekcja Sportów Walki - Karol Nawrocki tel. 514028533

Administrator strony - Łukasz Franczak: franek2106@gmail.com, tel. 504190485

 

 

 

 

20 lat EXa

W sezonie 1992/1993 w naszej drużynie grali (pierwsza jedenastka z pierwszego meczu, a dalej w kolejności chronologicznej pojawiania się w kolejnych meczach):

1. Piotr Chiliński

2. Jacek Winiarski

3. Szymon Kujawski

4. Krzysztof Szymański

5. Jarosław Chiliński

6. Waldemar Hinz

7. Krzysztof Kukawka

8. Aleksander Kucharski

9. Marcin Kujawski

10. Wojciech Zdybel - kpt

11. Grzegorz Witowski

12. Jacek Czyżewski

13. Grzegorz Borys

14. Krzysztof Domański

15. Wojciech Niewiadomski

16. Bogdan Barbużyński

17. Andrzej Ilczuk

18. Krzysztof Chiliński

19. Rafał Kamper

20. Andrzej Częścik

21. Arkadiusz Kosmala

22. Adam Bochan


CDN


Krzysiek

Pomagają Nam

Oto krótka lista firm/instytucji, które Nam w większym lub mniejszym stopniu, pomagają:

Rada Osiedla Siedlce - http://www.siedlce.gda.pl/

Gdańska Fabryka Okien - http://www.oknagdanskie.pl/

Ośrodek Skolenia Kierowców ,,MIX'' - http://www.oskmix.pl/

Węglo-Bud - http://www.weglobud.eu/

Grupa ODiTK - http://www.oditk.pl/

Ares-Service Gdańsk - http://www.ares-service.pl/

Plus Ubezpieczenia - http://www.ubezpieczenia-pomorskie.pl/

Centrum U7 - http://www.u7.pl/

Miejsce na Twoją reklamę!

 

Statystyki drużyny

Wspomnień czar..

EX pierwszy mecz rozegrał w sierpniu 1992 roku, na inaugurację sezonu 1992/93 Siedlczanie pokonali FC Ore 2:0(1:0). Skład z tego historycznego meczu przedstawiał się następująco:
Piotr Chiliński - Jacek Winiarski, Szymon Kujawski, Krzysztof Szymański, Jarosław Chiliński, Waldemar Hinz, Krzysztof Kukawka, Aleksander Kucharski, Marcin Kujawski, Wojciech Zdybel, Grzegorz Witowski (zmienników nie mieliśmy)
bramki: 2x Grzegorz Witowski

     

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 71
ogółem: 1 248 716

statystyki szczegółowe