Korona Cedry Małe 7:1 Wietcisa Skarszewy

Ładowanie...

Aktualności

Kolejne 3 punkty nasze

• autor: franek2106, 2012-10-06 18:12

W dniu disiejszym zainkasowaliśmy kolejne trzy punkty w ligowych rozgrywkach. Wygraliśmy 3:2 z GKS II Kolbudy. Od początku meczu byliśmy stroną przeważającą, ale brakowało skuteczności. Piłka po strzałach Jarosława Bujaka i Karola Nawrockiego lądowała na słupku lub na poprzecce. Do przerwy nie potrafiliśmy zdobyć gola.

Po męskiej dyskusji w szatni, wyszliśmy na boisko jeszcze bardziej zmotywowani. Sprawy w swoje ręcę wziął kapitan zespołu - Jarosław Bujak. W ciągu kilku minut zdobył dwie bramki strzelając z dystansu.

Kiedy w kolejnej akcji, po zamieszaniu w polu karnym podwyższył Marcin Czerepacha, wydawało się, że jest już po meczu. Nic bardziej mylnego. Trener dokonał trzech zmian wpuszczając na boisko dwóch zawodników, którzy mają za sobą sporą przerwe od b-klasowej piłki i niestety nie były to zmiany udane. W konsekwencji ich blędów straciliśmy bramkę na 3:1, a nastepnie goście zdobyli kontaktowego gola. Z wygranego - jak mogłoby się wydawać meczu - stworzyl się prawdziwy thriller, który na szczęście zakończył się naszym sukcesem.